اقتصاد مقاومتی — شهادت طلب

خرید بک لینک راهکاری علمی جهت سبقت از رقبا

مهمترین دغدغه ی یک میر سایت پس از راه اندازی و شروع یک کسب و کار اینترنتی مبحث فروش است. و در این بین سایت هایی موفق هستند که بازدیدکننده داشته باشند. یکی از عمومی ترین روش تبلیغات در عصر امروز گرفتن بنر، تبلیغات در مجلات حتی تلوزیون و سایر رسانه های دیگر است.  اما اینگونه تبلیغات معایبی دارد و عموماً به شکست منجر می شود. چون اولاً شما تا زمانی که برای اینگونه تبلیغات هزینه کنید ورودی خواهید داشت و در ثانی اکثر ورودی های شما هدفمند نیستند و ممکن است منجر به رشد کسب و کار شما نشود.

اما تبلیغات گوگل همیشه هدفمند بوده و کسی که بر روی لینکی در نتایج گوگل کلیلک میکند احتمال اینکه کاربر وفادار شما باشد خیلی زیاد است. فرض بفرمایید که شما قصد گرفتن یک وام را دارید اولین درخواستی که از شما خواهند داشت این است که ضامنی معتبر معرفی کنید. ساز و کار گوگل هم به همین ترتیب است برای اینکه به گوگل بفهمانید که از بقیه بهتر هستید لازم است که یکسری از سایت ها شما را ضمانت کنند که این همان خرید بک لینک است.

ضامن معتبر در واقع یعنی همان بک لینک با کیفیت اما چه بک لینکی با کیفیت است؟

با توجه به اینکه پیج رنک گوگل همه سایت ها صفر شده است این موضوع باعث شده که خیلی سایت ها شروع به فروش بک لینک کنند و در این میان برخی به علت عدم آگاهی از این موضوع اقدام به خرید بک لینک از این سایت ها کرده و پس از مدتی که نتیجه نمی گیرند نا امید می شوند. پس صرف داشتن پیج رنک برای یک سایت کافی نیست بلکه آیتم های فنی دیگری مانند اتورینی، تراست رنک، رییل پیج رنک، سن دامنه، تعداد صفحات داخلی، کیفیت پیج رنک و … از اهمیت بیشتری برخوردار است. ما در بک لینک سعی کرده ایم آنالیز کلی سایت ها را درج کینم تا کار شما برای خرید راحت تر باشد.

اما روش دیگر رشد در نتایج گوگل خرید رپورتاژ است. که در این روش شما یک مقاله راجع به کسب و کارتان همانند همین مقاله تهیه می کنید که این مقاله در قالب یک پست بر روی سایت درج می شود و از آنجا که این روش دائمی است در بلند مدت تأثیر بسیار مطلوبی بر روی سایت شما خواهد داشت.

راههای ارتباطی با ما به طرق زیر میسر است:

شماره تماس : 09127822012 – 02833788880

ایمیل : info@backlink.ir

اینستاگرام و تلگرام : @backlink_ir

admin چهار شنبه ژوئن 14, 2017 نظرات
ادامه مطلب...

نقش مردم در اقتصاد مقاومتی

آیا فشارهای اقتصادی غرب اثرگذار بوده است؟

یکی از مسائلی که در باب تحریم باید به آن پاسخ داد آن است که وظیفه ی مردم در قبال تحریم ها چیست و این تحریم ها چه اثراتی در زندگی فردی و اجتماعی مردم دارد؟ آیا تحریم تنها یک مرحله و یک فشار است که مردم و انقلاب اسلامی باید آن ها را تحمل کنند یا آنکه گامی در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی است. به عبارت دیگر، ثمرات حقیقی تحریم ها و تحمل آن ها برای کشور چیست؟

admin دوشنبه آگوست 18, 2014 نظرات
ادامه مطلب...

رابطه اقتصاد مقاومتی و اقتصاد علمی

اقتصاد مقاومتی الگویی است که متناسب با شرایط جامعه امروز ما و با تمرکز به استقلال اقتصادی کشور مطرح شده است. یکی از کارشناسان اقتصادی در این زمینه معتقد است تاکید بر اقتصاد دانش بنیان، تیزبینی در خور تقدیری است که در مفاد سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» دیده شده و حکایت از آن دارد که قدرت علمی سرمایه های انسانی ایران اسلامی باید به کارگیری شده و در خدمت اقتصاد و جامعه در آید.در همین زمینه گفتگویی با عباس کشوری کارشناس بانکی و اقتصادی داشتیم که در پی می آید:

اقتصاد مقاومتی چیست و چه پیشینه ای در سطح کشورهای دنیا داشته است؟

کشوری: همانگونه که می دانیم طی سالهای اخیر کشور ما در شرایطی بسیار نابرابر نسبت به سایر کشورهای جهان بوده و در حوزه‌های اقتصادی خود با مسائل یا مفاهیمی روبرو شده است که تاکنون در هیچ کجای دنیا به صورت عملی یا حتی تجربی مشابه نداشته، به عنوان نمونه تا به حال شواهدی مبنی بر تحریم بانک مرکزی یک کشور به مدت طولانی وجود نداشته است.

admin دوشنبه آگوست 18, 2014 نظرات
ادامه مطلب...

10توصیه به دولت درمورد اقتصاد مقاومتی

آیا اقتصاد مقاومتی را می‌توان در شرایط کنونی کشور اجرا کرد؟چگونه میتوان به مؤلفهها و ویژگیهای خاص اقتصاد مقاومتی دست پیدا کرد و به آن جامهی عمل پوشاند؟
به گزارش مشرق، مقام معظم رهبری مکرر در مکرر بر سیاست اقتصاد مقاومتی به‌عنوان راهبرد بومی و علمی اقتصادی کشور که مبتنی بر ارزشهای اسلامی و دینی و برای یک جامعهی انقلابی تعبیه شده است تأکید و عنایت داشته و دارند. حال در این نوشتار، به این نکته میپردازیم که چگونه میتوان این مطلب را نشان داد که اقتصاد مقاومتی ایدهآلپردازی و آرزوخواهی صرف نیست، بلکه یک نسخهی قابل تجویز و واقعی و البته ضروری برای شرایط اقتصادی کشور ماست.

admin دوشنبه آگوست 18, 2014 نظرات
ادامه مطلب...

الزامات رسیدن به اقتصاد مقاومتی چیست؟

سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» از سوی رهبر معظم انقلاب به روسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شد. این سیاست‌ها یکی از مولفه‌های مهم و اساسی استحکام ساخت درون است. بحث اقتصاد مقاومتی از سال 1386 از سوی رهبر معظم انقلاب مورد تاکید قرار گرفت و هدف از آن مقابله‌ با طراحی‌های دشمن برای فشار اقتصادی بر کشور و جلوگیری از ضربه زدن به اشتغال و رشد ملی و طبعا رفاه ملی برشمرده شد.تاکید بر اقتصاد مقاومتی بر پایه فشارهای خارجی استوار است. ضرورت اقتصاد مقاومتی با توجه به جملات رهبر انقلاب، به مذاکرات هسته‌ای و نتیجه آنها مربوط نمی‌شود و در صورت حل این مسئله، موضوعی جدید برای فشار بر ملت رونمایی خواهد شد. برخی نمایندگان مجلس در راستای ابلاغیه رهبر معظم، به تعاریف و تمهیداتی در این باره پرداختند.

admin دوشنبه آگوست 18, 2014 نظرات
ادامه مطلب...
شهادت طلب

موضوعات

نوشته‌های تازه

کلام امام امت

امام خمینی
امام خامنه ای

جنگ نرم

حمایت از ما

http://shahadat-talab.ir

http://shahadat-talab.ir

تبلیغات رپورتاژ

پیوندها

امام خامنه ای

عفاف و حجاب

دانلود مداحی